چکیده

برخورداری ایران از سطح بسیار مطلوبی از انرژی خورشیدی، این منبع غنی، پاک، بی پایان و رایگان، در کنار وضعیت نابسامان مصرف سوختهای فسیلی در کشور، جمعی از متخصصین و نخبگان کشور را بر آن داشت تا در سال 1387 با هدف ارائه به روزترین فناوری و پیشرفته ترین محصولات بهینه سازی و مدیریت مصرف سوخت به خصوص سیستم خورشیدی، شرکت آریوسان شید را تاسیس نمایند. آنچه از روز نخست سرلوحه کار شرکت قرار گرفت، پافشاری بر کیفیت کالا و خدمات ارایه شده بوده است. از اینرو با ایجاد واحد طراحی و نیز اخذ نمایندگی انحصاری از بهترین تولیدکنندگان و صاحبان تکنولوژی دنیا از کشورهای اروپای غربی بخصوص آلمان، عرضه باکیفیت ترین و پر  بازده ترین محصولات دنیا در بازار ایران میسر گردیده است.

چرا آریو سان شید؟

ارائه راهکارهای متناسب با نیازهای شما

توان طراحی سیستمهای خورشیدی و تاسیسات گرمایشی و ارائه راهکارهای متناسب با نیازهر مجموعه: شرکت آریوسان شید با دارا بودن واحد طراحی و در اختیار داشتن دقیق ترین اطلاعات ممکن خورشیدی و آب و هوایی ایران، قادر است بدون هرگونه محدودیت، با توجه به شرایط مکانی درکوتاهترین زمان، هوشمندترین، پربازده ترین و اقتصادی ترین طرح ممکن را طراحی و پس از تایید مصرف کننده اجرا نماید. محاسبه میزان دقیق صرفه جویی حاصله، دوره بازگشت سرمایه و محاسبات اقتصادی سودآوری سیستم، از دیگر خدمات واحد طراحی شرکت می باشد که به مشتریان ارایه خواهد گردید.

ارائه با کیفیت ترین محصولات

با توجه به اینکه کلیه محصولات شرکت در حال حاضر در کشورهای عضو اتحادیه اروپا نصب شده یا در حال نصب میباشند، میبایست از نشان استاندارد اجباری اتحادیه اروپا برخوردار باشند. دارا بودن این استاندارد تضمینی است بر کیفیت کالایی که به مصرف کنندگان ایرانی ارایه خواهد شد. به همین جهت محصولات قابل ارایه توسط این شرکت از طولانی ترین زمان گارانتی بین المللی تعویض در بین محصولات مشابه برخوردار میباشند. اهمیت گارانتی و طول عمر مفید محصولات، زمانی مشخص خواهد شد که سودآوری این سیستمها پس از بازگشت اولیه سرمایه مدنظر قرار گیرد.

خدمات پس از فروش

با توجه به بومی سازی کلیه فعالیتهای مربوط به سیستمهای قابل ارایه، شرکت آریوسان شید در کنار واحد طراحی، قادر به ارایه خدمات پس از فروش در کوتاه ترین زمان ممکن در مقایسه با سایر رقبا    می باشد.

ارایه محصولات با کیفیت با هر قدرت خرید

شرکت آریوسان شید ضمن پافشاری بر کیفیت کالا، سبد بسیار متنوعی از محصولات را به مخاطبان تقدیم نموده تا برخورداری از سیستمهای امروزی را برای عموم استفاده کنندگان با هر قدرت خرید امکان پذیر نماید.

ارائه پربازده ترین محصولات

در سبد محصولات شرکت آریوسان شید، محصولات با بالاترین بازده، موجود میباشد. بدیهی است بازدهی بیشتر، استفاده بیشتر از انرژی تولیدی (رایگان خورشید) و سودآوری بیشتر کل سیستم را برای مصرف کننده به همراه خواهد داشت.

ماموریت و چشم انداز

فراهم آوردن تجهیزات مدرن بهینه سازی و انرژی ­های پاک،قرار گرفتن در میان سه شرکت برتر در زمینه مشاوره و ارائه در سیستم های مورد نظر، بهبود کیفیت سلامت و وضعیت اقتصاد خانوار ایرانی، رشد و توسعه پایدار و ایفای نقشی مفید و پایا در صنعت نوپای مدیریت مصرف انرژی کشور،  هدف غایی شرکت آریوسان شید می ­باشد. باشد تا 

با کمک هم آینده ای بهتر را به آیندگانمان هدیه نماییم.