در باره ما

برخورداری ایران از سطح بسیار مطلوبی از انرژی خورشیدی، این منبع غنی، پاک، بی پایان و رایگان، در کنار وضعیت نابسامان مصرف سوختهای فسیلی در کشور، جمعی از متخصصین و نخبگان کشور را بر آن داشت تا در سال 1387 با هدف ارائه به روزترین فناوری و پیشرفته ترین محصولات بهینه سازی و مدیریت مصرف سوخت به خصوص سیستم خورشیدی، شرکت آریوسان شید را تاسیس نمایند. آنچه از روز نخست سرلوحه کار شرکت قرار گرفت، پافشاری بر کیفیت کالا و خدمات ارایه شده بوده است. از اینرو با ایجاد واحد طراحی و نیز اخذ نمایندگی انحصاری از بهترین تولیدکنندگان و صاحبان تکنولوژی دنیا از کشورهای اروپای غربی بخصوص آلمان، عرضه باکیفیت ترین و پر بازده ترین محصولات دنیا در بازار ایران میسر گردیده است.

چرا آریو سان شید؟

ارائه با کیفیت ترین محصولات

با توجه به اینکه کلیه محصولات شرکت در حال حاضر در کشورهای عضو اتحادیه اروپا نصب شده یا در حال نصب میباشند، میبایست از نشان استاندارد اجباری اتحادیه اروپا برخوردار باشند. دارا بودن این استاندارد تضمینی است بر کیفیت کالایی که به مصرف کنندگان ایرانی ارایه خواهد شد. به همین جهت محصولات قابل ارایه توسط این شرکت از طولانی ترین زمان گارانتی بین المللی تعویض در بین محصولات مشابه برخوردار میباشند. اهمیت گارانتی و طول عمر مفید محصولات، زمانی مشخص خواهد شد که سودآوری این سیستمها پس از بازگشت اولیه سرمایه مدنظر قرار گیرد.

ارائه راهکارهای متناسب با نیازهای شما

توان طراحی سیستمهای خورشیدی و تاسیسات گرمایشی و ارائه راهکارهای متناسب با نیازهای هر مجموعه: شرکت آریوسان شید با دارا بودن واحد طراحی و در اختیار داشتن دقیق ترین اطلاعات ممکن خورشیدی و آب و هوایی ایران، قادر است بدون هرگونه محدودیت، با توجه به شرایط مکانی و احتیاجات مصرف کننده، در کوتاهترین زمان، هوشمندترین، پربازده ترین و اقتصادی ترین طرح ممکن را طراحی و پس از تایید مصرف کننده اجرا نماید. محاسبه میزان دقیق صرفه جویی حاصله، دوره بازگشت سرمایه و محاسبات اقتصادی سودآوری سیستم، از دیگر خدمات واحد طراحی شرکت می باشد که به مشتریان ارایه خواهد گردید.

 

ماموریت

هدف غایی شرکت آریوسان شید، بهبود کیفیت سلامت و وضعیت اقتصاد خانوار ایرانی، رشد و توسعه پایدار و ایفای نقشی مفید و پایا در صنعت نوپای مدیریت مصرف انرژی کشور میباشد.

باشد تا

با کمک هم آینده ای بهتر را به آیندگانمان هدیه نماییم.


چشم انداز

فراهم آوردن تجهیزات مدرن بهینه سازی و انرژی های پاک،قرار گرفتن در میان سه شرکت برتر در زمینه مشاوره و ارائه در سیستم های مورد نظر.